Konsultacje online z lekarzem diabetologiem. Konsultuj wyniki online

Telemedycyna

Konsultacje online z lekarzem diabetologiem  mogą zapewnić osobom mieszkającym w małych miejscowościach, niemającym dostępu do placówki medycznej, kompleksowe porady lekarza specjalisty niemal w każdej chwili. Pozwalają one szybko i łatwo konsultować i interpretować wyniki badań, zyskać porady, jak postępować w trakcie lekoterapii oraz jak się zachować podczas wystąpienia niepokojących objawów chorobowych.

Problemy zdrowotne, z którymi należy udać się do diabetologa

Przekonaj się, czy Twoje objawy mają związek z początkami choroby cukrzycowej. Jeśli w Twojej rodzinie występowała już cukrzyca, przygotuj się do wywiadu lekarskiego i zbierz dokładne dane dotyczące Twojego stanu zdrowia, przebytych chorób oraz aktualnie występujących objawów tj.:

  • zaniżony lub zawyżony poziom cukru we krwi,
  • ciągłe poczucie łaknienia lub pragnienia,
  • spadek utraty wagi – bez wyraźnego powodu,
  • powoli gojące się rany,
  • przewlekła senność lub przemęczenie

Konsultacje z lekarzem diabetologiem odbywają się za pomocą trzech kanałów – wideokonsultacji, konsultacji przez czat z lekarzem oraz telerozmowy

eRecepta na potrzebne leki oraz e-Zwolnienie

Jeśli okaże się, w trakcie wizyty, że potrzebujesz eRecepty, otrzymasz ja szybko i łatwo. Bez konieczności zakładania i logowania na dodatkowych serwisach. Kod do eRecepty otrzymasz mailem lub SMS-em, w zależności od tego, jak Ci wygodnie. Możesz od lekarza na platformie haloDoctor otrzymać kod na leki Rp, Rpw oraz Recepturowe i zrealizujesz go na terenie całej Polski.

Konsultacje online z lekarzem diabetologiem dają także możliwość otrzymania L4 online. Jeśli jesteś cukrzykiem, a Twoje samopoczucie nie pozwala Ci pracować – prześlij dokumentację medyczną w trakcie e-Wizyty do specjalisty, ten na podstawie wywiadu i badań wystawi e-Zwolnienie i prześle go do ZUS oraz pracodwcy.

Komfort konsultacji online z lekarzem diabetologiem wiąże się nie tylko z szybkością działania platformy i dostępem do wielu specjalistów, ale także z możliwością konsultacji i uzyskania porad w sytuacjach kiedy nie masz dostępu do lekarza: jesteś za granicą, aktualnie przebywasz w pracy, jest późny wieczór i żaden lekarz już Cię nie przyjmie.

haloDoctor to wygodna i kolmpeksowa pomoc lekarska online!


haloDoctor.pl – Konsultacje z lekarzem diabetologiem online. Diabetolog online. Cukrzyca. Porady dla cukrzyków online. eRecepta. Gabinet telemedyczny.

Comments are closed.