Chcesz powiększyć swoje kieszonkowe bez wychodzenia z domu? Panel konsumencki to jest rozwiązanie!

Uncategorized

Ciągle brakuje Ci pieniędzy na drobne przyjemności? Możesz je zarobić w bardzo łatwy sposób. Do tej pory byłeś przekonany, że praca w Internecie to jedna wielka ściema? Okazuje się, że nie zawsze. Zarabianie na ankietach jest całkowicie możliwe. Ważne jest jednak to, aby wybrać wiarygodny panel konsumencki – należący do rzetelnej firmy badawczej.

Na czym polega zarabianie na wypełnianiu ankiet?

Pierwszym krokiem jaki przed Tobą stanie będzie odnalezienie godnych zaufania paneli konsumenckich, które uczciwie wynagrodzą poświęcony przez Ciebie czas. Pamiętaj, że w im większej liczbie serwisów będziesz uczestniczył, tym więcej pieniędzy zarobisz. Nie chodzi jednak o to, aby zapisywać się gdzie popadnie. Sprawdź wcześniej, czy dana platforma należy do zarejestrowanego przedsiębiorstwa. Firmy badawcze gwarantują sporą liczbę zaproszeń, gdyż realizują badania dla klientów biznesowych.

Kiedy się już zarejestrujesz, nie zapomnij o uzupełnieniu danych profilowych. Dzięki temu właściciele serwisu będą w stanie odpowiednio dopasować tematykę ankiet do Twoich cech oraz zainteresowań. Będziesz mógł dzielić się swoimi opiniami na temat ulubionych marek, z których produktów korzystasz. W efekcie przyczynisz się do ich udoskonalania oraz ulepszania koncepcji reklamowych.

Ile można zarobić w panelu konsumenckim?

Średnio za każdą ankietę będziesz otrzymywał około 5 zł, lecz poświęcisz temu nie więcej niż kilkanaście minut. Sam chyba przyznasz, że zarobek w przeliczeniu na godzinę jest całkiem okazały. Może się niestety okazać, że przez pewien czas na wybranej stronie nie będą pojawiały się systematycznie zaproszenia do ankiet. Dlatego tak ważne jest, aby zarejestrować się na więcej niż jednej stronie z płatnymi ankietami.

Do wiarygodnych serwisów można zaliczyć między innymi:

1. Cenne-Opinie.pl,

2. Badanie-Opinii.pl.

3. MySurvey,

4. Epanel.pl,

5. Toluna.pl

Na wszystkich wymienionych wyżej stronach możesz być pewien, że na 100% otrzymasz wynagrodzenie za poświęcony czas. Twoja opinia jest cenna, dlatego będziesz mógł po uzbieraniu minimum wypłacić pieniądze na konto bankowe, zamówić bon towarowy czy przekazać środki na cele wybranej organizacji pomocowej.

Podsumowanie

Zacznij zatem już dziś powiększać swoje dochody w łatwy sposób. Ankiety będziesz mógł wypełniać bez wychodzenia z domu na własnym laptopie lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej – na przykład w drodze do pracy czy na uczelnię. Nie marnuj swojego czasu w nieefektywny sposób. Zarabiaj pieniądze bez najmniejszego wysiłku.

Comments are closed.