Specjalistyczne porady lekarskie online

Telemedycyna

Online można uzyskać nie tylko poradę lekarzy pierwszego kontaktu, ale również specjalistów z dziedzin takich jak neurologia, diabetologia, onkologia, pediatria, hematologia, flebologia, dermatologia czy endokrynologia. Poza wymienionymi, za pośrednictwem haloDoctor.pl można skontaktować się jednak także z medykami kształconymi w wielu innych obszarach. Dla kogo jest to najlepsze rozwiązanie?

Pacjenci chorujący przewlekle

Według statystyk w Polsce co trzecia osoba choruje przewlekle. Tacy pacjenci potrzebują stałej opieki lekarskiej również po to, by móc uzyskać e-Receptę na regularnie przyjmowane przez siebie środki medyczne. Pacjenci jednak nie zawsze mają dostęp do osobistych konsultacji. Wówczas powinni korzystać z porad lekarskich online, np. poprzez platformę haloDoctor.pl. Mogą dzięki niej nie tylko kontrolować swój stan zdrowia i uzyskiwać e-Recepty, ale również prosić o analizę wyników badań takich jak morfologia krwi.

Stała opieka dla seniorów

Grupą najczęściej chorującą przewlekle są seniorzy, dla których każde wyjście z domu może stanowić duże zagrożenie. To także do nich kierowana jest oferta serwisu haloDoctor.pl, umożliwiającego uzyskanie porady lekarskiej online. Wszystko wygodnie, sprzed ekranu własnego komputera albo za pomocą wygodnej rozmowy telefonicznej. Jak widać telemedycyna umożliwia także uzyskiwanie specjalistycznych porad lekarskich online, co jest doskonałym rozwiązaniem, m.in. dla osób chorych przewlekle, dla których stała opieka medyczna jest kluczowa.

haloDoctor to niedrogi, bezpieczny i łatwy sposób na wizyty lekarskie online. Uzyskaj konsultacje, zwolnienia oraz recepty od ekspertów już dziś. Cena większości wizyt to tylko 49 zł. Lekarz dermatolog online.

Comments are closed.